Loader
امداد خودرو چغلوندی

امداد خودرو چغلوندی

09337493162

چرا امداد 066؟

شاید با خودتان این سوال را بپرسید که چرا امداد 066؟ مگر امداد 066 چه ویژگی خاصی دارد که می‌تواند برای من یک امداد خودرو مطمئن باشد و من بتوانم در مواقع نیاز به آن به عنوان یک همراه واقعی در جاده‌ها حساب کنم؟ انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت‌ها، نیروهای امدادرسانی، ضمانت خدمات، قیمت و هزینه هر یک از خدمات و… از مهم‌ترین مسائلی هستند که در زمان استفاده از خدمات امداد خودروها به آن‌ها توجه می‌کنیم.
یک شرکت امداد خودرو معتبر و خوب، از پرسنلی متخصص، کارآزموده، خوش برخورد و متعهد برای ارائه خدمات امدادی به کاربران خود بهره می‌برد. همچنین بروز ترین تجهیزات فنی و دستگاه‌ها را با خود به همراه دارد. یک امداد خودرو زمانی قابل اطمینان است که در سریع‌ترین زمان ممکن به محل رسیده و مشکلات فنی را رفع کند. تمامی این‌ عوامل، مواردی هستند که ما در امداد 066 به آن پایبند بوده و با مشارکت و مشورت با شما عزیزان سعی در بهبود هر چه بیشتر آن داریم.

سرعت خدمت رسانی در امداد 066

امداد 066 دارای نیروهای فعال و با تجربه در قالب تیم های امدادی در سطح شهر است و به همین جهت پوشش کاملی در تمامی مناطق آن دارد. از این رو می تواند تا در زمانی اندک برای ارائه خدمات امدادی در اختیار شما قرار گیرد. امداد خودرو امداد 066 هدف خود را حضور به موقع در محل و ارائه خدماتی باکیفیت بیان کرده و تضمین می‌کند که در کمترین زمان ممکن درخواست شما را ثبت و رسیدگی کرده و متخصصین مربوطه را برای رفع مشکلات فنی خودروتان به محل اعزام نماید
تمامی امدادرسانان و تیم‌های امدادی توسط تیم مدیریتی این مجموعه رصد میشود . هنگامی که متقاضیان درخواست خدمات خود را ثبت می‌کنند، نزدیکترین تیم امدادی شناسایی شده و به سرعت خود را به محل مورد نظر می رساند. همین عامل سبب افزایش هر چه بیشتر سرعت امدادرسانی می‌گردد.