Loader
امداد خودرو چالانچولان

امداد خودرو چالانچولان

09166971084

چرا نیاز به انتخاب درست امدادگر سیار اصلی هست؟

امداد خودروی امداد 066 در تمام مناطق شهر چالانچولان فعالیت می کند و با استفاده از بهترین ماشین و افراد متخصص انجام می شود. این شرکت امداد خودرو برلیانس ، ال 90 ، هایما ، سمند ، پژو و انواع ماشین های داخلی را انجام می دهد. همچنین امداد انواع ماشین های خارجی شامل کیا ، هیوندا ، تویتا ، جک ، و … را به صورت کامل انجام می دهد. برای تلفن به امداد خودروی در چالانچولان و مناطع مختلف می توانید از شماره 09166619328 استفاده کنید.

برخی از خدمات تعمیرات ماشین در محلی که توسط امداد 066 انجام می شود شامل دیاگ خودرو در چالانچولان و تنظیم موتور انواع خودرو در چالانچولان، تعمیر خودرو در محل در شهر چالانچولان، پذیرش و تعمیر انواع خودرو در تعمیرگاههای مجاز، تعویض روغن موتور، تعویض دینام و تسمه دینام، تعویض دیسک و صفحه و ماهک دنده، تعویض و پنچری لاستیک، تعمیر خودرو در محل، تعویض فیلتر و پمپ بنزین، تعمیر خودرو در محل، تعویض باتری خودرو با دستگاه تست سلامت است. تمام خدمات فوق در امداد خودرو غرب چالانچولان انجام می شود.

اهداف امداد 066

در زمان تشکیل تیم امداد خودرو امداد 066، بنیانگذاران این مجموعه اهداف مشخصی را برای خود در نظر گرفتند تا بتوانند همواره به عنوان یک امداد خودرو تاپ در انتخاب‌های شهروندان عزیز قرار بگیرند. این اهداف عبارت‌اند از:
ارائه خدمات جامع و متنوع خودروبر
حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از‌ انواع خودروبر، جرثقیل، کفی و دکل
افزایش رضایت مشتریان عزیز از خدمات
ارائه خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای کاربران
آسودگی خیال کاربران از حمل خودروهای خود
مشکلات خودرو ممکن است همه زمانی برای ما رخ دهد حتما شماره امداد 066 را ذخیره کنید 09166619328