Loader
امداد خودرو پلدختر

امداد خودرو پلدختر

09166971084

خدمات امداد 066

ما نیاز های شما را می فهمیم و بهترین شکل ممکن آن را برای شما فراهم میکنیم
تعویض انواع قطعات و تعمیر انواع بخش‌های خودرو در کنار حمل خودروها خدماتی هستند که تیم امداد خودرو استان لرستان با مرکزیت امداد 066 در پلدختر با کادری مجرب، به صورت ضمانت شده به شما ارائه می‌دهد؛ اصلی‌ترین خدمات امداد در محل امداد 066 عبارتند از:
حمل خودرو در پلدختر
حمل خودرو با یدک کش، کفی و دکل در پلدختر
پنچرگیری سیار در پلدختر
تعمیر در محل در پلدختر
مکانیک سیار در پلدختر
امداد باتری در پلدختر
امداد باطری در پلدختر
امداد قفل و سوئیچ در پلدختر
بنزین سوخت رسانی سیار در پلدختر
سوخت رسانی سیار در پلدختر

امداد 066

شرکت امداد 066 دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است. با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر دارد تا رضایت مشتریان را کسب کند. این شرکت با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی ، فعالیت های حمل ماشین با چرخگیر ، دکل ، کفی ، مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری ، پنچرگیری ، بنزین و .. را انجام می دهد. انتخاب امداد خودروی غیر مجاز در پلدختر برای شما هزینه های بسیار زیادی دارد. امداد 066 انواع خدمات امداد خودروی ایران خودرو ، ساپیا، تویتا ، بنز، مدیران خودرو …. را انجام می دهد.
شرکت امداد خودرو امداد066 با سابقه فراوان در ارائه خدمات امدادی در پلدختر توانسته به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های امدادی استان لرستان شناخته شود. امداد066 همواره تلاش خود را خدمت‌رسانی عالی به مشتریان درنظر گرفته و به دنبال بهبود هر جه بیشتر خدمات خود است.
امداد خودرو شمال پلدختر
امداد خودرو شرق پلدختر
امداد خودرو غرب پلدختر
امداد خودرو جنوب پلدختر