Loader
امداد خودرو مومن آباد

امداد خودرو مومن آباد

09337493162

چرا نیاز به انتخاب درست امدادگر سیار اصلی هست؟

امداد خودروی امداد 066 در تمام مناطق شهر مومن آباد فعالیت می کند و با استفاده از بهترین ماشین و افراد متخصص انجام می شود. این شرکت امداد خودرو برلیانس ، ال 90 ، هایما ، سمند ، پژو و انواع ماشین های داخلی را انجام می دهد. همچنین امداد انواع ماشین های خارجی شامل کیا ، هیوندا ، تویتا ، جک ، و … را به صورت کامل انجام می دهد. برای تلفن به امداد خودروی در مومن آباد و مناطع مختلف می توانید از شماره 09166619328 استفاده کنید.
برخی از خدمات تعمیرات ماشین در محلی که توسط امداد 066 انجام می شود شامل دیاگ خودرو در مومن آباد و تنظیم موتور انواع خودرو در مومن آباد، تعمیر خودرو در محل در شهر مومن آباد، پذیرش و تعمیر انواع خودرو در تعمیرگاههای مجاز، تعویض روغن موتور، تعویض دینام و تسمه دینام، تعویض دیسک و صفحه و ماهک دنده، تعویض و پنچری لاستیک، تعمیر خودرو در محل، تعویض فیلتر و پمپ بنزین، تعمیر خودرو در محل، تعویض باتری خودرو با دستگاه تست سلامت است. تمام خدمات فوق در امداد خودرو غرب مومن آباد انجام می شود.اهداف امداد 066

در زمان تشکیل تیم امداد خودرو امداد 066، بنیانگذاران این مجموعه اهداف مشخصی را برای خود در نظر گرفتند تا بتوانند همواره به عنوان یک امداد خودرو تاپ در انتخاب‌های شهروندان عزیز قرار بگیرند. این اهداف عبارت‌اند از:
ارائه خدمات جامع و متنوع خودروبر
حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از‌ انواع خودروبر، جرثقیل، کفی و دکل
افزایش رضایت مشتریان عزیز از خدمات
ارائه خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای کاربران
آسودگی خیال کاربران از حمل خودروهای خود
مشکلات خودرو ممکن است همه زمانی برای ما رخ دهد حتما شماره امداد 066 را ذخیره کنید 09166971084

چرا امداد 066؟

شاید با خودتان این سوال را بپرسید که چرا امداد 066؟ مگر امداد 066 چه ویژگی خاصی دارد که می‌تواند برای من یک امداد خودرو مطمئن باشد و من بتوانم در مواقع نیاز به آن به عنوان یک همراه واقعی در جاده‌ها حساب کنم؟ انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت‌ها، نیروهای امدادرسانی، ضمانت خدمات، قیمت و هزینه هر یک از خدمات و… از مهم‌ترین مسائلی هستند که در زمان استفاده از خدمات امداد خودروها به آن‌ها توجه می‌کنیم.
یک شرکت امداد خودرو معتبر و خوب، از پرسنلی متخصص، کارآزموده، خوش برخورد و متعهد برای ارائه خدمات امدادی به کاربران خود بهره می‌برد. همچنین بروز ترین تجهیزات فنی و دستگاه‌ها را با خود به همراه دارد. یک امداد خودرو زمانی قابل اطمینان است که در سریع‌ترین زمان ممکن به محل رسیده و مشکلات فنی را رفع کند. تمامی این‌ عوامل، مواردی هستند که ما در امداد 066 به آن پایبند بوده و با مشارکت و مشورت با شما عزیزان سعی در بهبود هر چه بیشتر آن داریم.