Loader
امداد خودرو شول آباد

امداد خودرو شول آباد

09166971084

سرعت خدمت رسانی در امداد 066

امداد 066 دارای نیروهای فعال و با تجربه در قالب تیم های امدادی در سطح شهر است و به همین جهت پوشش کاملی در تمامی مناطق آن دارد. از این رو می تواند تا در زمانی اندک برای ارائه خدمات امدادی در اختیار شما قرار گیرد. امداد خودرو امداد 066 هدف خود را حضور به موقع در محل و ارائه خدماتی باکیفیت بیان کرده و تضمین می‌کند که در کمترین زمان ممکن درخواست شما را ثبت و رسیدگی کرده و متخصصین مربوطه را برای رفع مشکلات فنی خودروتان به محل اعزام نماید
تمامی امدادرسانان و تیم‌های امدادی توسط تیم مدیریتی این مجموعه رصد میشود . هنگامی که متقاضیان درخواست خدمات خود را ثبت می‌کنند، نزدیکترین تیم امدادی شناسایی شده و به سرعت خود را به محل مورد نظر می رساند. همین عامل سبب افزایش هر چه بیشتر سرعت امدادرسانی می‌گردد.
برخی از خدمات تعمیرات ماشین در محلی که توسط امداد 066 انجام می شود شامل دیاگ خودرو در شول آباد و تنظیم موتور انواع خودرو در شول آباد، تعمیر خودرو در محل در شهر شول آباد، پذیرش و تعمیر انواع خودرو در تعمیرگاههای مجاز، تعویض روغن موتور، تعویض دینام و تسمه دینام، تعویض دیسک و صفحه و ماهک دنده، تعویض و پنچری لاستیک، تعمیر خودرو در محل، تعویض فیلتر و پمپ بنزین، تعمیر خودرو در محل، تعویض باتری خودرو با دستگاه تست سلامت است. تمام خدمات فوق در امداد خودرو غرب شول آباد انجام می شود.

هزینه‌های شفاف و منصفانه

یکی از مشکلات حوزه امداد خودرو با توجه به وسعت و پراکندگی مناطق، اخذ هزینه‌ی عادلانه و متناسب با خدمات ارائه شده است، به طوری که به سختی می‌توان از دست سودجویان در امان بود. با این حال، امداد خودرو امداد 066 با تعهد و تبعیت از نرخ‌نامه‌ی اتحادیه، این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که هزینه ‌های دریافتی کاملا منصفانه هستند و مبلغی بیشتر از آنچه که باید نخواهید پرداخت.
شما همچنین می‌توانید در بخش هزینه و تعرفه خدمات امدادی امداد 066 در 1400، با قیمت‌های به روز آشنا شده و بیش از آن نپردازید. شما همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر از پرداخت آنلاین در محل و از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن امداد 066 نیز استفاده کنید