Loader
امداد خودرو سپیددشت

امداد خودرو سپیددشت

09166971084

امداد 066

شرکت امداد 066 دارای مجوز رسمی خدمات امدادی برای ساماندهی و بهبود خدمات به مشتری شکل گرفته است. با استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در نظر دارد تا رضایت مشتریان را کسب کند. این شرکت با داشتن تیم متخصص در حوزه کاری امدادی ، فعالیت های حمل ماشین با چرخگیر ، دکل ، کفی ، مکانیک سیار که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری ، پنچرگیری ، بنزین و .. را انجام می دهد. انتخاب امداد خودروی غیر مجاز در سپیددشت برای شما هزینه های بسیار زیادی دارد. امداد 066 انواع خدمات امداد خودروی ایران خودرو ، ساپیا، تویتا ، بنز، مدیران خودرو …. را انجام می دهد.
شرکت امداد خودرو امداد066 با سابقه فراوان در ارائه خدمات امدادی در سپیددشت توانسته به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های امدادی استان لرستان شناخته شود. امداد066 همواره تلاش خود را خدمت‌رسانی عالی به مشتریان درنظر گرفته و به دنبال بهبود هر جه بیشتر خدمات خود است.
امداد خودرو شمال سپیددشت
امداد خودرو شرق سپیددشت
امداد خودرو غرب سپیددشت
امداد خودرو جنوب سپیددشت

چرا نیاز به انتخاب درست امدادگر سیار اصلی هست؟

امداد خودروی امداد 066 در تمام مناطق شهر سپیددشت فعالیت می کند و با استفاده از بهترین ماشین و افراد متخصص انجام می شود. این شرکت امداد خودرو برلیانس ، ال 90 ، هایما ، سمند ، پژو و انواع ماشین های داخلی را انجام می دهد. همچنین امداد انواع ماشین های خارجی شامل کیا ، هیوندا ، تویتا ، جک ، و … را به صورت کامل انجام می دهد. برای تلفن به امداد خودروی در سپیددشت و مناطع مختلف می توانید از شماره 09166971084 استفاده کنید.