Loader
امداد خودرو سراب دوره

امداد خودرو سراب دوره

09166971084

اهداف امداد 066

در زمان تشکیل تیم امداد خودرو امداد 066، بنیانگذاران این مجموعه اهداف مشخصی را برای خود در نظر گرفتند تا بتوانند همواره به عنوان یک امداد خودرو تاپ در انتخاب‌های شهروندان عزیز قرار بگیرند. این اهداف عبارت‌اند از:
ارائه خدمات جامع و متنوع خودروبر
حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از‌ انواع خودروبر، جرثقیل، کفی و دکل
افزایش رضایت مشتریان عزیز از خدمات
ارائه خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای کاربران
آسودگی خیال کاربران از حمل خودروهای خود
مشکلات خودرو ممکن است همه زمانی برای ما رخ دهد حتما شماره امداد 066 را ذخیره کنید 09166971084

چرا امداد 066؟

شاید با خودتان این سوال را بپرسید که چرا امداد 066؟ مگر امداد 066 چه ویژگی خاصی دارد که می‌تواند برای من یک امداد خودرو مطمئن باشد و من بتوانم در مواقع نیاز به آن به عنوان یک همراه واقعی در جاده‌ها حساب کنم؟ انواع خدمات ارائه شده توسط شرکت‌ها، نیروهای امدادرسانی، ضمانت خدمات، قیمت و هزینه هر یک از خدمات و… از مهم‌ترین مسائلی هستند که در زمان استفاده از خدمات امداد خودروها به آن‌ها توجه می‌کنیم.
یک شرکت امداد خودرو معتبر و خوب، از پرسنلی متخصص، کارآزموده، خوش برخورد و متعهد برای ارائه خدمات امدادی به کاربران خود بهره می‌برد. همچنین بروز ترین تجهیزات فنی و دستگاه‌ها را با خود به همراه دارد. یک امداد خودرو زمانی قابل اطمینان است که در سریع‌ترین زمان ممکن به محل رسیده و مشکلات فنی را رفع کند. تمامی این‌ عوامل، مواردی هستند که ما در امداد 066 به آن پایبند بوده و با مشارکت و مشورت با شما عزیزان سعی در بهبود هر چه بیشتر آن داریم.