Loader
امداد خودرو الیگودرز

امداد خودرو الیگودرز

09166971084

پشتیبانی مشتریان و ضمانت خدمات در امداد خودرو الیگودرز

یکی از خدمات منحصر به فرد امداد 066، پشتیبانی آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته آن است که همواره در اختیار شما شهروندان عزیز قرار دارد. شما می‌توانید هم در زمان استفاده از خدمات امدادی و هم پس از آن‌ با پشتیبانی آنلاین و تلفنی امداد 066 در تماس باشید و از مشاوره‌های رایگان متخصصین ما در امداد 066 برخوردار شوید. علاوه بر این می‌توانید ضمانت نامه خدمات امدادی را به صورت آنلاین نیز دریافت کنید و مشاوره‌های مورد نیاز خود را از متخصصان ما دریافت نمایید.

امداد خودرو 066 دارای مجوز رسمی امداد خودرو در استان لرستان و شهر الیگودرز می باشد.

هدف امداد خودرو 066 ارائه خدمات با کیفیت و ضمانت خدمات امدادگر در استان لرستان و شهرستان الیگودرز است. خدمات ما شامل امداد خودرو در الیگودرز ، یدک کش در الیگودرز ، خودروبر در الیگودرز ، کفی در الیگودرز ، مکانیک سیار در الیگودرز ، بنزین سیار در الیگودرز ، باتری به باتری در الیگودرز و پنچرگیری سیار در الیگودرز است.
مجموعه امداد 066 از معتبرترین شرکت‌ های امداد خودروی استان لرستان با سابقه طولانی است. ما به صورت 24 ساعته با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. عملکرد خوب امداد 066 را می توانید از نظرات 5 ستاره مشتریان در قسمت اعمال نظرات در سایت 066 و سایت اصلی شرکت گوگل مشاهده بفرمایید .